Prodej rodinného domu – chalupy, Rychnov, obec Krouna

Prodej rodinného domu - chalupy, Rychnov, obec Krouna

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům – chalupu ve vesnici Rychnov, části obce Krouna. Obec leží v krásném kraji obklopená lesy a loukami a je proto vyhledávanou oblastí nejen pro stálé bydlení, ale také chataři a chalupáři.
Celková plocha pozemku činí 884m2, z toho 437 m2 je zastavěná plocha a nádvoří a 447 m2 náleží zahradě tvořené ze dvou parcel. Podlahová plocha domu je cca 166 m2 – užitná plocha činí 104 m2, plocha stodoly (garáže) je 50 m2 a plocha skladu (truhlářské dílny) je 12 m2 .
Dům je částečně podsklepený, plocha sklepa je 8,75 m2 . Dům má prostorné, zatím nevyužité podkroví. Zdivo je kamenné, krytinu sedlové střechy tvoří cementové drážkovky, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Vytápění je lokální na tuhá paliva, okna jsou dřevěná kastlová. Vnitřní omítky jsou vápenné, venkovní omítka je vápenná s bílením, strop je trámový s omítkou na rákos.
Dům má následující dispozici: místnost (obývací pokoj) s funkčními kamny a funkčním umyvadlem, místnost (ložnice), koupelna s vanou a funkčním WC, spižka s oknem do dílny, černá pec (udírna), uhelna. Z přízemí je pak vstup po schodech do sklepa a do patra na půdu.
V domě je rozvod studené vody, ohřev teplé vody pro koupelnu zajišťuje elektrický bojler.
Vodu dům čerpá z vlastní studny hluboké cca 4m umístěné ve sklepě.
Pro odvod odpadních vod slouží septik.
Orientace místností je na západ.
Kraj nabízí nespočet turistických možností, cyklostezek a příležitostí k vodním i zimním sportům. Známé jsou sjezdovky Nové Město na Moravě, Nový Jimramov, Svratka, Hlinsko či Polička.
V okolí naleznete například přírodní památku a nejvyšší vrchol Žďárských vrchů Devět skal, vyhledávaný rekreační cíl Milovy, kde se nachází Milovský rybník, hotel Devět skal, autokemp a mnoho podnikových rekreačních zařízení, skalní městečko Toulovcovy maštale, Betlém Hlinsko – řemeslnická obydlí a roubenky, národní muzeum v přírodě Veselý kopec, rybník Velké Dářko a další.
Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo vybrat kupujícího podle vlastních kritérií.

Makléř

Ing. Petra Anna Skopalová

e-mail: petra@realrespekt.cz

telefon: +420 605 173 595

Lokalita

Město: Krouna

Městská část: Rychnov

Cena: 1 950 000 Kč

Video

Číslo nabídky: 00012

Real respekt s.r.o.

IČ: 293 74 294

Svratouch 337

539 42 Svratouch

Po – Pá 9:00 – 18:00

O firmě

O nás

Historie

Makléři

Kontakt

Nabízené služby

Pronájem

Prodat nemovitost

Koupit nemovitost

Copyright 2022 Real respekt s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky – VOP     Ochrana osobních údajů – GDPR